Manufacturer No:CMI-5247TF-K
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Unidirectional |
| Impedance: | 0.68 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 db |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 5.2 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
CMC-5044TF-A
Brand:CUI Devices

FG-23629-P16
Brand:Knowles

MMICT5919-00-012
Brand:TDK InvenSense

CMC-9745-130T
Brand:CUI Devices

CMI-5247TF-K
Brand:CUI Devices

EA-21842-C36
Brand:Knowles

IM69D130V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

EM-24346-C36
Brand:Knowles

CMM-2718AB-38316-TR
Brand:CUI Devices

SPH6611LR5H-1
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






