Manufacturer No:MOTG-MP3
Manufacturer:4D Systems
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules MP3 mod MOTG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | MP3 Players |
| Interface Type: | UART |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Power: | 3 W |
| Brand: | 4D Systems |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Poly Bags |
| Product Type: | Audio Modules |
| Series: | Modules On The Go |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | MOTG-MP3 |
| Unit Weight: | 0.176370 oz |
HOT
58009-960
Brand:CCS

EV3
Brand:Fortebit

QC-DB-P10010
Brand:Lantronix

P130-000-AUDIO2
Brand:Tripp Lite

AT02-530H16
Brand:Storm Interface

EZB2-505003
Brand:Storm Interface

TSI-USB-C100-MODULE-A
Brand:Tempo Semiconductor

AT00-150016
Brand:Storm Interface
MAX98390D-ST-AUX#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

U437-002
Brand:Tripp Lite
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






