Manufacturer No:AT02-430016
Manufacturer:Storm Interface
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules AudioComm Microphone Module (Vertical Silver)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Storm Interface |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Audio CODECs |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | Storm Interface |
| Dimensions: | 109 mm x 50 mm x 25 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Product Type: | Audio Modules |
| Series: | AudioComm |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | AT02-43001 |
| Unit Weight: | 7 oz |
HOT
TSI-USB-C100-MODULE-A
Brand:Tempo Semiconductor

M125
Brand:M5Stack

AT02-530H16
Brand:Storm Interface

EZB2-505003
Brand:Storm Interface
EVX-DMR
Brand:AMSECO

AT02-430H16
Brand:Storm Interface

HMIYMINAUD21
Brand:Schneider Electric
ADK-712 R1.0
Brand:Arbor Technology

EV3
Brand:Fortebit

58008-959
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






