Manufacturer No:U132
Manufacturer:M5Stack
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules Mini passive buzzer unit drove by 4KHz signal sounds up to 72dB in 10cm distance
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | M5Stack |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Piezo Buzzers/Speakers |
| Interface Type: | GPIO |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | M5Stack |
| Dimensions: | 24 mm x 24 mm x 8 mm |
| Product Type: | Audio Modules |
| Series: | SENSOR |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.299829 oz |
HOT
TSI-USB-C100-MODULE-A
Brand:Tempo Semiconductor

318BTS
Brand:Switchcraft

U132
Brand:M5Stack

EZB2-505003
Brand:Storm Interface

MOTG-MP3
Brand:4D Systems
ADK-712 R1.0
Brand:Arbor Technology

410-418
Brand:Digilent
EVX-ATM
Brand:AMSECO

58008-959
Brand:CCS

58407-949
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






