Manufacturer No:AMP2X15
Manufacturer:PUI Audio
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules TI TPA3110D2 Class D Amp 9.5V 20DC 6W
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Audio Amplifiers |
| Operating Supply Voltage: | 20 V |
| Output Power: | 15 W |
| Brand: | PUI Audio |
| Dimensions: | 76.2 mm x 50.8 mm x 20 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Audio Modules |
| Series: | AMP2X15 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 3 oz |
HOTMAX98390D-ST-AUX#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

U437-002
Brand:Tripp Lite

MOTG-MP3
Brand:4D Systems

HMIYMINAUD1
Brand:Schneider Electric

AT00-150016
Brand:Storm Interface

AT02-430H16
Brand:Storm Interface

P130-06N-AUDIO
Brand:Tripp Lite
MAX98390C-ST-AUX#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

FCDB-1110
Brand:Arbor Technology

AT02-530016
Brand:Storm Interface
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






