Manufacturer No:VEK-H-30108-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones 1M OMNI 211MM WIRE 12.7MM DIA X 21MM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Sensitivity: | - 72 dBA |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 12.7 mm |
| Length: | 21 mm |
| Operating Supply Voltage: | 9 V |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 10 kHz |
| Length - in: | 0.827 in |
| Length - mm: | 21 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | VEK |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CBT-09427-SMT-TR
Brand:CUI Devices

CMS-181637-158SP-X8
Brand:CUI Devices

CMS-405-158N-67
Brand:CUI Devices

SMUR-1040K-TT
Brand:PUI Audio

ICS-40214
Brand:TDK InvenSense

SPH0655LM4H-1
Brand:Knowles

ICS-40638
Brand:TDK InvenSense

KAS-700-0153
Brand:Knowles

CMS-171233-18SP-X8
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80T
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






