Manufacturer No:5898
Manufacturer:Visaton
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers LS KIT SYMPHONIE PAIR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Visaton |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| Product: | Speakers |
| Type: | Speaker |
| Mounting Style: | Floor Mount |
| Frequency: | 30 Hz to 20 kHz |
| Sound Pressure Level: | 86 dBA |
| Impedance: | 4 Ohms |
| Power Rating: | 140 W |
| Termination Style: | Cable |
| Diameter: | - |
| Length: | 1150 mm |
| Width: | 230 mm |
| Depth: | 350 mm |
| IP Rating: | - |
| Brand: | Visaton |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOTSPM0687LR5H-1
Brand:Knowles

IM68A130V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CPS-4318-105L085
Brand:CUI Devices

GF0506
Brand:CUI Devices

AS05404PS
Brand:PUI Audio

CMS-160903-18SP-X8
Brand:CUI Devices
SMS-2030MS
Brand:PUI Audio
_SPL.jpg)
CEM-1203(42)
Brand:CUI Devices

IM70A135V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMS-405-158N-67
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






