Manufacturer No:SR4G080
Manufacturer:Antenova
Type:GNSS Antennas - GPS GLONASS Galileo Beidou
Description:Antennas Agosti GNSS antenna
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Antenova |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | GNSS Antennas - GPS GLONASS Galileo Beidou |
| Product: | PCB Antennas |
| Type: | GNSS Antenna |
| Minimum Frequency: | 1.559 GHz |
| Maximum Frequency: | 1.609 GHz |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 9 mm |
| Width: | 5.8 mm |
| Height: | 1.7 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Antenova |
| Frequency Range: | 1.559 GHz to 1.609 GHz |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
FXR.2525.A
Brand:Taoglas

219264-0001
Brand:Molex
TGX.04.W.A.001
Brand:Taoglas

GW.05.0ZZ23
Brand:Taoglas

RO2471NM
Brand:Pulse Electronics

FXR.2020.A
Brand:Taoglas

SR4L069
Brand:Antenova

FXR.1515.A
Brand:Taoglas

ANT-2.4-WRT-UFL-100
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

ANT-LPC-FPC-150
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






