Manufacturer No:G313-06329-00
Manufacturer:Google
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards Coral Accelerator Module IC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 15 mm x 10 mm x 1.5 mm |
| Core: | Edge TPU |
| Interface Type: | PCIe USB |
| Installed RAM: | - |
| Maximum RAM Capacity: | - |
| Operating Supply Voltage: | 3.1 V to 3.63 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 15 mm x 10 mm x 1.5 mm |
| Brand: | Coral |
| Frequency: | 500 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
IA-420F-0001
Brand:BittWare

XUPPL4-0001
Brand:BittWare

P385A-115-11A-10
Brand:BittWare

VEGA-320-01A1
Brand:Advantech

10E000AIB05X0
Brand:NexCOBOT

Mustang-V100-MX4-R10
Brand:IEI

IA-440i-0010
Brand:BittWare

520N-21CMX-2A-00-0000
Brand:BittWare

CPIC-8955
Brand:Silicom

520N-21CMX-2P-00-0000
Brand:BittWare
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






