Manufacturer No:EP-CBPC250V3PUK
Manufacturer:AAEON
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords UK Power Cord Plug 13A 250V 3X 0.75mm1800+/-30mm cable length
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | UK |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | JT-ST3 |
| Plug: | JT006A |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 13 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | AAEON UP |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 8.419225 oz |
HOT1300830210
Brand:Molex

IL13-US1-SVT-3100-183
Brand:Schaffner

1300000046
Brand:Molex

1300000073
Brand:Molex

PC-BCK003F
Brand:Bel

PC-ASLK010M
Brand:Bel

1300030060
Brand:Molex

1300000070
Brand:Molex

PC-ASLK030M
Brand:Bel

17249 10 B1
Brand:Volex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






