Manufacturer No:EMMC128-TY29-5B111
Manufacturer:Kingston
Type:eMMC
Description:eMMC eMMC 128GB eMMC 5.1 (HS400) 153B (Boosted Performance)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 128 GB |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kingston |
| Dimensions: | 13 mm x 11.5 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.006878 oz |
HOT
MTFC64GAZAQHD-AAT
Brand:Micron

MTFC8GAMALBH-AAT TR
Brand:Micron

SFEM064GB1ED1TO-I-6F-311-STD
Brand:Swissbit

KTM8GL1ASI01
Brand:SMARTsemi

IS22TF08G-JCLA1
Brand:ISSI
THGBMUG8C2LBAIL
Brand:Kioxia America

MTFC32GAPALNA-AIT
Brand:Micron

SDINBDG4-64G-XA
Brand:SanDisk

EMMC128-TY29-5B111
Brand:Kingston

MTFC64GAPALBH-AAT
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






