Manufacturer No:SKY55950-11
Manufacturer:Skyworks
Type:RF Front End
Description:RF Front End 1mA GNSS L1
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | RF Front End |
| RoHS: | Details |
| Type: | Front-End ICs |
| Operating Frequency: | 1.559 GHz to 1.606 GHz |
| NF - Noise Figure: | 1.9 dB |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V to 3.6 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MCM-10 |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Gain: | 16 dB |
| P1dB - Compression Point: | 8 dBm |
| Product Type: | RF Front End |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
HOT
ZX76-50G-30-V+
Brand:Mini-Circuits

MAAL-011181-TR0500
Brand:MACOM

CMD315C4
Brand:Qorvo

CYW20835PB1KML1GGF
Brand:Infineon Technologies
UNAT-3A+
Brand:Mini-Circuits

QPA0001
Brand:Qorvo
QPA0812
Brand:Qorvo

CMD196C3
Brand:Qorvo

QPA2933
Brand:Qorvo
QM45500SR
Brand:Qorvo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






