Manufacturer No:QPC2110SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Phase Detectors / Shifters
Description:Phase Detectors / Shifters X-band SOI phase shifter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Phase Detectors / Shifters |
| RoHS: | Details |
| Type: | Digital Phase Shifter |
| Maximum Input Frequency: | 11.5 GHz |
| Minimum Input Frequency: | 8 GHz |
| Package / Case: | QFN-20 |
| Brand: | Qorvo |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Phase Detectors / Shifters |
| Series: | QPC2210 |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
HOT
QPF4632TR13
Brand:Qorvo

ADRF5301BCCZN
Brand:Analog Devices

QPF5005
Brand:Qorvo

QPL7420TR7
Brand:Qorvo

QPA0001
Brand:Qorvo
QPA0812
Brand:Qorvo

QPB9378TR13
Brand:Qorvo

QPA9909SR
Brand:Qorvo

ADL8112ACCZ
Brand:Analog Devices

AVA-2183+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






