Manufacturer No:QM33120WTR13
Manufacturer:Qorvo
Type:RF Transceiver
Description:RF Transceiver UWB Transceiver IC AOA WLCSP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | RF Transceiver |
| RoHS: | Details |
| Type: | Multiband |
| Frequency Range: | 6.5 GHz to 8 GHz |
| Maximum Data Rate: | 6.8 Mb/s |
| Supply Voltage - Min: | 1.5 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Current Receiving: | 19 mA |
| Supply Current Transmitting: | 17 mA |
| Output Power: | 14 dBm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Interface Type: | SPI |
| Package / Case: | WLCSP-52 |
| Brand: | Qorvo |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Number of Receivers: | 1 Receiver |
| Number of Transmitters: | 1 Transmitter |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Product Type: | RF Transceiver |
| Sensitivity: | - 9.3 dBm |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
HOT
CMD308P4
Brand:Qorvo

QPA2933
Brand:Qorvo

AVA-5R183+
Brand:Mini-Circuits

QPF4658SR
Brand:Qorvo
HAT-10A+
Brand:Mini-Circuits

QPF5005
Brand:Qorvo

CMD315C4
Brand:Qorvo

QPF4632TR13
Brand:Qorvo
MASW-011152-TR0500
Brand:MACOM

MAPS-011021-TR0500
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






