Manufacturer No:PCL400103
Manufacturer:Amphenol
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories SZ #103 LDG P-CLAMPS HIGH PERF TRANS LIN
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Type: | Clamp |
| Mounting Style: | Screw |
| Material: | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Maximum Bundle Diameter: | 0.436 in |
| Length: | 1.41 in |
| Brand: | Amphenol Pcd |
| Height: | 0.81 in |
| Product: | Cable Clamps |
| Secondary Color: | Green |
| Series: | LDG P-Clamp |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.243259 oz |
HOT
2583720000
Brand:Weidmuller

QD-2000-3-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

TMS-SCE-1/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

2383853-6
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

TMS-SCE-1-1/2-2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
TMS-SCE-3/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP

APCL86P08
Brand:Amphenol Pcd

EL8072-000
Brand:TE Connectivity

S200-3-W1-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

156-03233
Brand:HellermannTyton
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






