Manufacturer No:B119-4X1-MV
Manufacturer:Tripp Lite
Type:Interface Modules
Description:Video Modules Tripp Lite HDMI Quad Multi-Viewer Switch 4-Port 1080p a. 60Hz w/ Built-in IR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Tripp Lite |
| Product Category: | Video Modules |
| Product Type: | Interface Modules |
| Product: | Switches |
| Brand: | Tripp Lite |
| Compliance: | CE UL/cUL |
| Dimensions: | 5.85 in x 4.07 in x 0.84 in |
| Interface Type: | HDMI |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Current: | 2 A |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Series: | HDMI |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOTSKY-TESL-V100-P
Brand:Advantech
96VG-128M-PE-MA
Brand:Advantech

VEGA-3301E
Brand:Advantech
96VG-256M-PE-MA
Brand:Advantech

B310-701-4K
Brand:Tripp Lite
SKY-TESL-V100-32P
Brand:Advantech

HSRC-301E-R10
Brand:IEI
96VG-NG730F16-3A
Brand:Advantech
AVA-5500/7820/16G
Brand:ADLINK Technology
GFX-NG730L16-5C
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






