Manufacturer No:B127-004-H
Manufacturer:Tripp Lite
Type:Interface Modules
Description:Video Modules Tripp Lite HDMI Over Cat6 Extender Splitter w/ PoC 4-Port 4Ka.60Hz 4:4:4 TAA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Tripp Lite |
| Product Category: | Video Modules |
| Product Type: | Interface Modules |
| Product: | Splitters |
| Brand: | Tripp Lite |
| Compliance: | CCC CE FCC GS PSE TUV UL/cUL |
| Dimensions: | 1.17 in x 9.25 in x 3.94 in |
| Interface Type: | HDMI RJ45 |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Current: | 2 A |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Series: | HDMI |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOTGFX-AR560F16-5A
Brand:Advantech

VEGA-6301E3-3EAE
Brand:Advantech

B127A-1A1-BHFH
Brand:Tripp Lite

PCIe-GIE74
Brand:ADLINK Technology

PCIe-GIE74 PRO
Brand:ADLINK Technology

B127A-002-BHPH2
Brand:Tripp Lite

PCIe-U308
Brand:ADLINK Technology
96VG-NG1650F16-5L
Brand:Advantech

B119-005-UHD
Brand:Tripp Lite

PCIe-CPL64 Base
Brand:ADLINK Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






