Manufacturer No:SKY-QUAD-P4000-BLK
Manufacturer:Advantech
Type:
Description:Video Modules Quadro P4000 8GB PCI-Ex16 DP*4 BULK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product: | Graphic Cards |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 9.5 in x 4.4 in |
| Frequency: | 1.202 GHz |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Interface Type: | DP PCIe |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT96VG-2G-PE-MA1
Brand:Advantech

B127P-004-H
Brand:Tripp Lite
PCIe-10GPoE
Brand:ADLINK Technology
21P02J00BA
Brand:Intel

B127A-1A0-BH
Brand:Tripp Lite
DVP-7651E
Brand:Advantech

B127A-1A1-BHFH
Brand:Tripp Lite

DVP-7635HE
Brand:Advantech
SKY-QUAD-SYNC2-BLK
Brand:Advantech
DVP-7630E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






