Manufacturer No:GFX-NG750TIL16-5C
Manufacturer:Advantech
Type:Graphics Cards
Description:Video Modules GTX750TI 2G DDR5 PCI-EX16 DVI+HDMI+VGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product Type: | Graphics Cards |
| Product: | Graphic Cards |
| Video Format Supported: | Blu Ray H.264 MPEG2/4 VC-1 |
| Display Resolution - Pixels: | 4096 x 2160 |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 145 mm x 69 mm |
| Form Factor: | 145 mm x 69 mm |
| Frequency: | 1.02 GHz |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Interface Type: | DVI-D HDMI PCIe VGA |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 12 V |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
B127F-1A1-MM-DD
Brand:Tripp Lite

96VG-NR2070SF16-6L
Brand:Advantech
SKY-TESL-V100-32P
Brand:Advantech
DVP-7630E
Brand:Advantech

PCIe-GIE74 PRO
Brand:ADLINK Technology
96VG-2G-PE-MA2
Brand:Advantech
S26361-F5000-R008
Brand:Kontron

DVP-7633HE
Brand:Advantech
SKY-QUAD-RTX8000-B
Brand:Advantech

PCIe-CPL64 Base
Brand:ADLINK Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






