Manufacturer No:MTFC64GASAONS-IT
Manufacturer:Micron Technology
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS uSSD 512G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 64 GB |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Interface Type: | UFS 2.1 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Package / Case: | TFBGA-153 |
| Brand: | Micron |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 1520 |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
HOTSDINFDO4-512G-V
Brand:SanDisk

THGAF8G9T43BAIR
Brand:Kioxia America
MTFC128GAYAVHF-WT ES
Brand:Micron

MTFC128GAZAOTD-AAT TR
Brand:Micron
MTFC128GAXATHF-WT TR
Brand:Micron

MTFC128GAVATTC-AIT TR
Brand:Micron
MTFC256GBCAVHF-WT TR
Brand:Micron
MTFC256GAXAUEA-WT
Brand:Micron

MTFC128GASAONS-IT
Brand:Micron
SDINDDH6-128G-XA2
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






