Manufacturer No:TS3USB221ARSER
Manufacturer:Texas Instruments
Type:USB Switch ICs
Description:USB Switch ICs ESD ProtHi Spd USB 2.0 1:2 Mux/Demux Sw
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | USB Switch ICs |
| RoHS: | Details |
| Product: | USB 2.0 Multiplexers/Demultiplexers |
| Configuration: | 2 x 1:2 |
| On Resistance - Max: | 6 Ohms |
| On Time - Max: | 30 ns |
| Off Time - Max: | 17 ns |
| Operating Supply Voltage: | 2.3 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | UQFN-10 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Bandwidth: | 1 GHz |
| Brand: | Texas Instruments |
| Development Kit: | TS3USB221AEVM |
| Height: | 0.55 mm |
| Length: | 1.5 mm |
| Number of Switches: | 2 Switch |
| Operating Supply Current: | 30 uA |
| Product Type: | USB Switch ICs |
| Series: | TS3USB221A |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Switch ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.3 V |
| Width: | 2 mm |
| Unit Weight: | 0.000353 oz |
HOT
TMUX1219DBVR
Brand:Texas Instruments

TMUX1112RSVR
Brand:Texas Instruments
VNQ9025AJTR
Brand:STMicroelectronics
BTS710404ESPXUMA1
Brand:Infineon Technologies

SN3257QPWRQ1
Brand:Texas Instruments

ISO808TR-1
Brand:STMicroelectronics

TMUX1104DQAR
Brand:Texas Instruments

MIC94083YFT-TR
Brand:Microchip Technology

TMUX8108PWR
Brand:Texas Instruments

IPS8160HQ-1
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






