Manufacturer No:AN2.112HGU.00122
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.2 BICS5 3D-TLC 128GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.2 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 43 mm x 18.9 mm x 7.9 mm |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | UV110-UFD7 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Current - Max: | 190 mA |
| Sustained Read: | 260 MB/s |
| Sustained Write: | 155 MB/s |
HOT
B92.945KGU.00202
Brand:Apacer

APHA008GAK0EG-3TM
Brand:Apacer

IKVP50/8GB
Brand:Kingston

MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

A52.245JGB.00441
Brand:Apacer

AN2.112JGG.00422
Brand:Apacer

IKVP50/32GB
Brand:Kingston

MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDATB8Y-1T00
Brand:SanDisk

MTFDKBA256TFK-1BC1AABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






