Manufacturer No:B39242B7530L210
Manufacturer:Qualcomm RF360
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 2442 MHz50 Ohms SMD/SMT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualcomm RF360 |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | SAW Filters |
| Frequency: | 2.442 GHz |
| Frequency Range: | 2.4031 GHz to 2.4809 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0.9 mm x 0.7 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | RF360 |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting: | PCB Mount |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Filters |
| Part # Aliases: | B7530 |
HOT
AD6PS-1+
Brand:Mini-Circuits

TPCW-233+
Brand:Mini-Circuits

XLF-151+
Brand:Mini-Circuits
ZLSS-4R8G-S+
Brand:Mini-Circuits

SC4PS-33+
Brand:Mini-Circuits
QPQ1065SR
Brand:Qorvo

X4B40L1-5050G
Brand:Anaren
ZFHP-0R055-S+
Brand:Mini-Circuits

B39242B7530L210
Brand:RF360

BFCN-3010+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






