Manufacturer No:SEPS-8-272+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning PWR SPLTR CMBD / SM / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Splitter Filter Modules |
| Frequency: | 1.7 GHz |
| Frequency Range: | 700 MHz to 2.7 GHz |
| Bandwidth: | 2000 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 23.62 mm x 36.07 mm x 6.35 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | SEPS |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 2.8 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | 8-Way |
HOT
BFHK-9901+
Brand:Mini-Circuits

SCP-2-1+
Brand:Mini-Circuits

XLF-151+
Brand:Mini-Circuits

SCW-2-332+
Brand:Mini-Circuits

X4C40K1-30S
Brand:Anaren
B39222B9936P810
Brand:RF360

B39522B8377L210
Brand:RF360

MAPD-011062
Brand:MACOM
EQY-15-24+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-3142+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






