Manufacturer No:QCN-19+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning PWR SPLTR CMBD / SM / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Splitter Filter Modules |
| Frequency: | 1.5125 GHz |
| Frequency Range: | 1.1 GHz to 1.925 GHz |
| Bandwidth: | 825 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1206 (3216 metric) |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | QCN |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 0.5 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | LTCC 90 Hybrid |
HOT
ZFRSC-42-S+
Brand:Mini-Circuits

SEPS-8-272+
Brand:Mini-Circuits
QPQ1065SR
Brand:Qorvo

B39552B8379L210
Brand:RF360

EP2W1+
Brand:Mini-Circuits

RLP-83+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-3700+
Brand:Mini-Circuits

LDPW-162-242+
Brand:Mini-Circuits

MAPD-011062
Brand:MACOM

B39652B8380L210
Brand:RF360
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






