Manufacturer No:W74M12JWSSIQ
Manufacturer:Winbond
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs Security Authentication spiFlash 1.8V 128M-bit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Winbond |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Interface Type: | SPI |
| Brand: | Winbond |
| Maximum Clock Frequency: | 104 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | W74M12JW |
| other: | 270 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Tradename: | SpiFlash |
| Unit Weight: | 0.080231 oz |
HOT
ATSHA204A-MAHCZ-S
Brand:Microchip Technology

ATAES132A-SHER-T
Brand:Microchip Technology

DS28C50Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

STSAFA110S8SPL02
Brand:STMicroelectronics

DS28E15P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS2476Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SE050E2HQ1/Z01Z3Z
Brand:NXP Semiconductors

DS2401-SL+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS28E10R+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3204-U2MA-10
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






