Manufacturer No:DS28E15P+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs 1-W 512B EEPROM W/SHA-256 TSOC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.97 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSOC-6 |
| Interface Type: | 1-Wire |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Memory Size: | 512 bit |
| Operating Supply Current: | 5 uA |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | DS28E15 |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Supply Current - Max: | 19.5 uA |
| Unit Weight: | 0.056236 oz |
HOT
DS28E83Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT88SC118-SH-CN-T
Brand:Microchip Technology

ATSHA204A-STUCZ-T
Brand:Microchip Technology

ST33HTPH2032AHD1
Brand:STMicroelectronics

DS2401P+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

STSAFA110DFSPL02
Brand:STMicroelectronics

SE050A1HQ1/Z01SGZ
Brand:NXP Semiconductors

SHA104-MAVDA-T
Brand:Microchip Technology

DS28E84Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC508A-SSHDA-B
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






