Manufacturer No:2866527
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Redundancy Modules
Description:Redundancy Modules TRIO-DIODE/48DC/ 2X10/1X20
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Redundancy Modules |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail Mount |
| Length: | 115 mm |
| Width: | 32 mm |
| Height: | 130 mm |
| Series: | TRIO-DIODE |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Redundancy Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Redundancy Modules |
| Tradename: | TRIO POWER |
| Part # Aliases: | TRIO-DIODE/48DC/2X10/1X20 TRIODIODE48DC2X101X20 |
| Unit Weight: | 13.051366 oz |
HOT0M-STSU100HZ3
Brand:Schneider Electric

ERDN20-24
Brand:MEAN WELL
0M-STEU200Z0
Brand:Schneider Electric

2907752
Brand:Phoenix Contact

ERDN20-5
Brand:MEAN WELL

SPD24RM20
Brand:Carlo Gavazzi

ERDN20-48
Brand:MEAN WELL
0M-STEU600W1
Brand:Schneider Electric

DRR-40N
Brand:Delta Electronics

TSP-REM600
Brand:TRACO Power
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






