Manufacturer No:N8488A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment Average Thermocouple Power Sensor; 10MHz to 67GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 10 MHz to 67 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Height: | 30 mm |
| Length: | 115 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 38 mm |
HOT
L2065XT
Brand:Keysight

U2061XA
Brand:Keysight

U2065XA
Brand:Keysight
P9377B/001
Brand:Keysight

L2052XA
Brand:Keysight

RFP3018
Brand:B&K Precision

L2065XA
Brand:Keysight

U2053XA
Brand:Keysight
6002-410-024
Brand:Digilent

L2062XA
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






