Manufacturer No:U8488A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment Power Sensor; USB average thermocouple 10MHz-67GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 10 MHz to 67 MHz |
| Brand: | Keysight |
| Cable Type: | USB 2.0 Type A |
| Height: | 35.9 mm |
| Length: | 127.7 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 46 mm |
HOT
8485D
Brand:Keysight

U2051XA
Brand:Keysight

L2057XA
Brand:Keysight

FLC-4FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits

E9300B
Brand:Keysight
P9370B/001
Brand:Keysight

85091D/0DC/A6J
Brand:Keysight

U2053XA
Brand:Keysight

E9323A
Brand:Keysight

U2061XA
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






