Manufacturer No:RFM3002
Manufacturer:B&K Precision
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment RF Power Meter 2 Channels
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | B&K Precision |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 50 MHz to 18 GHz |
| Brand: | B&K Precision |
| Cable Type: | North American Power Cord Included |
| Height: | 3.5 in |
| Length: | 11.2 in |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| Series: | RFM3000 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 8.3 in |
HOT
N8485A
Brand:Keysight

8483A
Brand:Keysight

CHK-NON-F
Brand:Pico Technology

U2062XA
Brand:Keysight

RFP3008
Brand:B&K Precision

FLC-4FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits

U2021XA
Brand:Keysight

W8486A
Brand:Keysight
6002-410-024
Brand:Digilent

P9374B/001
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






