Manufacturer No:LR12010T0100GBK
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 100 Ohms |
| Power Rating: | 30 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Temperature Coefficient: | 150 PPM / C |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 5.08 mm |
| Width: | 2.54 mm |
| Height: | 1.016 mm |
| Packaging: | Waffle |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Case Code - in: | 2010 |
| Case Code - mm: | 5025 |
| Package / Case: | 2010 (5025 metric) |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 36 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD Leaded |
HOT
CH0603-50RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-75RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

250-50RM-S
Brand:Anaren

LT12010T0050JBK
Brand:KYOCERA AVX
FR10515N0050JBK
Brand:KYOCERA AVX
FCHP0402E50R0BBT1
Brand:Vishay

CH0402-200RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-150RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice

40-50TPP
Brand:Anaren

060120A25X50-2
Brand:Anaren
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






