Manufacturer No:G450N50W4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-1.7GHz 450W AiN 50 Ohm +/-2%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 450 W |
| Frequency: | 1.7 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 1.1 in |
| Width: | 0.5 in |
| Height: | 0.21 in |
| Packaging: | Tray |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Features: | - |
| Operating Temperature Range: | - 50 C to + 150 C |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Resistors |
| Type: | Flange Mount Resistor |
| Unit Weight: | 0.455295 oz |
HOTTV1005HA-50R0JN-96-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0402-75RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice
TV1005CT-50R0JN-91TR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH02016-150RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

TV0202GA-50R0FN-90WP
Brand:Vishay / Barry Industries

MIB2000BFKMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films

CH0402-200RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

CT12010T0050JTR
Brand:KYOCERA AVX
FCHP0402E1000BBT1
Brand:Vishay
TVC2525CT-50R0JN-2T-09TR
Brand:Vishay / Barry Industries
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






