Manufacturer No:TVC2335CT-50R0JN-2T-10TR
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-3GHz 2335 50ohms 150W 2% AIN Wraparound
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TVC |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 150 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 3 GHz |
| Length: | 0.35 in |
| Width: | 0.23 in |
| Height: | 0.04 in |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | Aluminum Nitride Material |
HOT
CH02016-330RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

FR10870N0050J01
Brand:KYOCERA AVX

FC0402H75R0FBTS
Brand:Vishay / Thin Film

C50A50Z4
Brand:Anaren

CH0402-200RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice

CH02016-100RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0603-100RJNTA
Brand:Vishay / Sfernice
FCHP0402E1000BGT1
Brand:Vishay

CH0603-250RJNT
Brand:Vishay / Sfernice

TV0404CT-50R0GN-2QTR
Brand:Vishay / Barry Industries
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






