Manufacturer No:TV0202GA-1000FN-90WP
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-6GHz 0202 100ohms 15mW 1% Gold Wraparound
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TV |
| Resistance: | 100 Ohms |
| Tolerance: | 1 % |
| Frequency: | 6 GHz |
| Length: | 0.5 mm |
| Width: | 0.5 mm |
| Height: | 0.25 mm |
| Packaging: | Waffle |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Case Code - in: | 0202 |
| Case Code - mm: | 0505 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Package / Case: | 0202 (0505 metric) |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 400 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | Alumina BeO |
HOT
CH0603-250RJNT
Brand:Vishay / Sfernice
UBR0402A250FZTR
Brand:KYOCERA AVX

TV0404CT-50R0GN-91TR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0603-75RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice

CH02016-50RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-50RJNPT
Brand:Vishay / Sfernice
TVC3737CT-50R0JN-2T-04
Brand:Vishay / Barry Industries
TV1206CT-50R0GN-96-04TR
Brand:Vishay / Barry Industries

RFD0603P-50R0-D-T10
Brand:Susumu

CH0402-50RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






