Manufacturer No:7015-1107
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies FLCA 2.92-2.92 SP-SP F/H 3.0"
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | 2.92 mm |
| Connector A Gender: | Plug (Male) |
| Connector A Body Style: | Straight |
| Connector B Series: | 2.92 mm |
| Connector B Gender: | Plug (Male) |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 3 in |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 33 GHz |
| Cable Type: | 0.047 SuperFlex Coax |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOTAD-N10JNJ-1
Brand:Amphenol RF

095-850-304-012
Brand:Amphenol RF
FM1-NZRP-PCB-1
Brand:Amphenol RF
FM1-NBRP-PCB-1
Brand:Amphenol RF
172384-BC
Brand:Amphenol

095-825-120-006
Brand:Amphenol RF

BLK-18W-N+
Brand:Mini-Circuits

7032-9732
Brand:Amphenol / SV Microwave
901-10796
Brand:Amphenol
FM2-NZRP-PCB-1
Brand:Amphenol RF
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






