Manufacturer No:HPSDM8148CCYE2
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Processors - Application Specialized
Description:Processors - Application Specialized CENTAURUS 3.0W
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Processors - Application Specialized |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | FCBGA-684 |
| Series: | TMS320DM8148 |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 90 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Texas Instruments |
| Height: | 2.5 mm |
| Length: | 23 mm |
| Product Type: | Processors - Application Specialized |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Processors - Application Specialized |
| Width: | 23 mm |
HOTR8A774B0HA01BG#G0
Brand:Renesas Electronics
BCM58712DB0IFEB20G
Brand:Broadcom

OMAP3503ECBBALPD
Brand:Texas Instruments

X2000
Brand:Lumissil
WP33C2D4NFEI-450B2
Brand:Microchip Technology

OMAP3530ECBBLPD
Brand:Texas Instruments

EEC1005-I/WC-UB1
Brand:Microchip Technology

STA2064Z2
Brand:STMicroelectronics
T1020NXE7MQB
Brand:NXP Semiconductors

DMVA2ZCE
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






