Manufacturer No:DMVA2ZCE
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Processors - Application Specialized
Description:Processors - Application Specialized
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Processors - Application Specialized |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | NFBGA-338 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Texas Instruments |
| Height: | 0.89 mm |
| Length: | 13 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Processors - Application Specialized |
| other: | 160 |
| Subcategory: | Processors - Application Specialized |
| Width: | 13 mm |
HOT
KL520B1311A
Brand:Kneron

MTDM8148CCYE2
Brand:Texas Instruments
WP441R6A1-500-NFEI
Brand:Microchip Technology

X1600E
Brand:Lumissil

OMAP3525ECUSA
Brand:Texas Instruments
OMAP2530CZAC450
Brand:Texas Instruments

OMAP3503ECBB
Brand:Texas Instruments

OMAP3530ECBB72
Brand:Texas Instruments

EEC1005-I/WC-UB1
Brand:Microchip Technology

KL720B4421B
Brand:Kneron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






