Manufacturer No:FTP-629MCL054R
Manufacturer:Fujitsu
Type:Printers
Description:Printers 24V MECHANISM Thermal Printer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Fujitsu |
| Product Category: | Printers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Replacement Parts |
| Type: | Printer Head |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Current Rating: | 1 A |
| Brand: | Fujitsu |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Printers |
| Series: | FTP-609 |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Printers |
| Part # Aliases: | FTP-629MCL054-R |
| Unit Weight: | 4.085342 oz |
HOT
0830605
Brand:Phoenix Contact

WP-318064-10-9
Brand:TE Connectivity

0830606
Brand:Phoenix Contact

0803965
Brand:Phoenix Contact
KD2002-TQFW00A
Brand:ROHM Semiconductor

0803938
Brand:Phoenix Contact

0803138
Brand:Phoenix Contact

0803335
Brand:Phoenix Contact

T3224-SWARE-PRINTER
Brand:TE Connectivity

EP-610419-2.5-9
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






