Manufacturer No:B84113C0000B110
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 10A 115/250V 2-LINE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 1-Phase EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC 250 VDC |
| Current Rating: | 10 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Tab Connector |
| Leakage Current: | 369 uA |
| Approvals: | UL CSA IEC/EN |
| Series: | B84113C |
| Packaging: | Bulk |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 16 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | B84113CB110 |
| Unit Weight: | 1.480 lbs |
HOT
1-2405082-3
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-134-824
Brand:Schurter

50KESS6AFPWHM
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-008
Brand:Schurter

100KESS10BFPW
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-003
Brand:Schurter

30KEPS10BBSW
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-012
Brand:Schurter

6KEBS1BFPDDM
Brand:TE Connectivity / Corcom

FN5420-2.3-88-E0XXT
Brand:Schaffner
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






