Manufacturer No:SMP1304-006LF
Manufacturer:Skyworks
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes .005-2GHz Ls 1.5nH Rev Series Pair
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Minimum Operating Frequency: | 5 MHz |
| Maximum Operating Frequency: | 2 GHz |
| Series: | SMP1304 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Unit Weight: | 0.050459 oz |
HOT
SMP1340-079LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

BBY5602VH6327XTSA1
Brand:Infineon Technologies

BAR6402ELE6327XTMA1
Brand:Infineon Technologies
MA4P7418-1072T
Brand:MACOM

MA4P1200NM-401T
Brand:MACOM
SMP1307-003LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MA4P7455CK-287T
Brand:MACOM

CLA4608-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SMP1331-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MA4P506-1072T
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






