Manufacturer No:DSM8100-000
Manufacturer:Skyworks
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes Mesa Beam-Lead PIN Diode
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.025 pF |
| Maximum Series Resistance @ Maximum IF: | 3.5 Ohms |
| If - Forward Current: | 10 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 65 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0.89 mm x 0.28 mm x 0.13 mm |
| Series: | DSM8100 |
| Packaging: | Gel Pack |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Ir - Reverse Current: | 10 uA |
| Pd - Power Dissipation: | 250 mW |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Type: | Mesa Beam-Lead |
| Unit Weight: | 0.016244 oz |
HOTMA4L301-1056
Brand:MACOM

BAR 64-06W H6327
Brand:Infineon Technologies

BAP65-02,115
Brand:NXP Semiconductors
MA4P7435NM-1091T
Brand:MACOM

BBY5602VH6327XTSA1
Brand:Infineon Technologies
SMP1322-075LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MADP-011029-14150T
Brand:MACOM

BAR 63-06W H6327
Brand:Infineon Technologies
MA4L062-134
Brand:MACOM

MA4P505-255
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






