Manufacturer No:MADP-007167-12250T
Manufacturer:MACOM
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes 5-3000MHz 36dB Attn. IL -2.8dB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MACOM |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Minimum Operating Frequency: | 5 MHz |
| Maximum Operating Frequency: | 3 GHz |
| Series: | MADP |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | MACOM |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Unit Weight: | 0.028406 oz |
HOTMA4P7418-1072T
Brand:MACOM
MA4L101-186
Brand:MACOM
MSW2001-200
Brand:MACOM

MA4P7447ST-287T
Brand:MACOM

BAR 81W H6327
Brand:Infineon Technologies

CLA4608-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MA4P506-1072T
Brand:MACOM
MMDB30-B11
Brand:MACOM
SMP1302-079LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
SMPA1320-079LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






