Manufacturer No:RN779FT106
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes DIODE PIN SWITCH 50V 3PIN UMD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | PIN Diodes |
| Vr - Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.9 pF |
| Maximum Series Resistance @ Maximum IF: | 7 Ohms |
| If - Forward Current: | 50 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 1 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOT-323-3 |
| Series: | RN779F |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Configuration: | Dual Series |
| Height: | 0.9 mm |
| Length: | 2 mm |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Type: | Switch |
| Width: | 1.25 mm |
| Part # Aliases: | RN779F |
| Unit Weight: | 0.000176 oz |
HOT
SMP1322-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

BAP65-03,115
Brand:NXP Semiconductors

SMP1307-011LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SMP1307-004LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

BAR 63-06W H6327
Brand:Infineon Technologies
MADR-010574-000100
Brand:MACOM

CLA4605-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

VS-C16CP07L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

MML4403-GM2
Brand:Microchip Technology

MA4P1250NM-1072T
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






