Manufacturer No:B7A-T3E3
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 32 NPNIn CONN 19.2MS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Inputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN open collector |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AT3E3 |
| Unit Weight: | 2.504451 oz |
HOT
NFC-NTAG
Brand:TechNexion

PCA-TPM-00B1E
Brand:Advantech
AMP-208C
Brand:ADLINK Technology

LUNA.BB
Brand:Great Scott Gadgets

MNS2-4-IN-PC-01-SOL
Brand:Monnit

M024
Brand:M5Stack
32548IXS
Brand:Microchip Technology
2282100-R
Brand:Microchip Technology

2293500-R
Brand:Microchip Technology

NAE-PHYWHISPERERUSB
Brand:NewAE
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






