Manufacturer No:NAE-CW520-KIT
Manufacturer:NewAE Technology
Type:Other Modules
Description:Other Modules ChipSHOUTER Electromagnetic Fault Injection (EMFI) Kit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | NewAE Technology |
| Product Category: | Other Modules |
| Product: | ChipSHOUTER Kits |
| Interface Type: | Serial |
| Operating Supply Voltage: | 19 V |
| Brand: | NewAE |
| Dimensions: | 130 mm x 55 mm x 25 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | + 5 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | ChipSHOUTER |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Type: | Electromagnetic Fault Injection |
| Unit Weight: | 6 lbs |
HOT2282100-R
Brand:Microchip Technology

MNS2-9-IN-PC-01-SOL
Brand:Monnit

MNS2-4-IN-PC-01
Brand:Monnit
96SDVR-8X-ST-HL-B1
Brand:Advantech
2282500-R
Brand:Microchip Technology
LPE32000-AP
Brand:Broadcom / Avago

2293500-R
Brand:Microchip Technology

P2-EC32MB
Brand:Parallax
05-50075-00
Brand:Broadcom / Avago

B7A-R3A33-M
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






