Manufacturer No:DLP-IOR4
Manufacturer:DLP Design
Type:Other Modules
Description:Other Modules RELAY MOD 4 LATCHING RELAYS USB A CBL 6
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DLP Design |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Latching Relays |
| Interface Type: | USB |
| Operating Supply Voltage: | 220 V |
| Brand: | DLP Design |
| Description/Function: | USB based latching relay modules |
| Dimensions: | 104 mm x 24.4 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Product Type: | Other Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 3.668492 oz |
HOT
MNS2-9-W1-PC-01
Brand:Monnit

NB-59S-09S-0
Brand:TDK

2295100-R
Brand:Microchip Technology
2280000-R
Brand:Microchip Technology
VEGA-340-04A1
Brand:Advantech
32048IXS
Brand:Microchip Technology

MIC-5401-0000E
Brand:Advantech

NB-80E-01-H
Brand:TDK

2295000-R
Brand:Microchip Technology

LP32-SW-OPT-1
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






