Manufacturer No:TLP3412SRHA4(TPE
Manufacturer:Toshiba
Type:MOSFET Output Optocouplers
Description:MOSFET Output Optocouplers Photorelay; Low CR; High Temp; 4-Ch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | MOSFET Output Optocouplers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VSON-16 |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| If - Forward Current: | 3.5 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 3.3 V |
| Vr - Reverse Voltage: | 6 V |
| Pd - Power Dissipation: | 50 mW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Toshiba |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MOSFET Output Optocouplers |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Optocouplers |
HOTTLP5772H(D4-TP,E
Brand:Toshiba

TPSI3050QDWZRQ1
Brand:Texas Instruments

VO617A-4X016
Brand:Vishay Semiconductors

VOMA617A-4X001T
Brand:Vishay Semiconductors

TLP5212(TP,E
Brand:Toshiba

ACPL-K308U-000E
Brand:Broadcom / Avago

ILD256T
Brand:Vishay Semiconductors

ACPL-K308U-500E
Brand:Broadcom / Avago

PS2701A-1-F3-A
Brand:Renesas Electronics

CNY65EXI
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






