Manufacturer No:TCD2919BFG(Z,T,C)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor- Color & B/W - 10680x4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 10680 x 4 |
| Color Sensing: | RGB and B&W |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 2.625 um x 8.4 um |
| Package / Case: | CLCC-22 |
| Operating Supply Voltage: | 10 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 10.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 9.5 V |
HOT
Q2XAPAF150-2M
Brand:Banner Engineering
AFBR-S6PY3200
Brand:Broadcom / Avago

AFBR-S6PY1943
Brand:Broadcom / Avago

Q2XANAF150-2M
Brand:Banner Engineering

TCD1103GFG(8Z,AA2)
Brand:Toshiba

4LS5KC5IA
Brand:ams OSRAM
OPT3005DTSR
Brand:Texas Instruments

AS7341-DLGT
Brand:ams OSRAM

MICROFC-60035-SMT-TR1
Brand:onsemi

AFBR-S6EPY12121R
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






