Manufacturer No:MT29F4G16ABBDAH4-IT:D
Manufacturer:Micron Technology
Type:NAND Flash
Description:NAND Flash SLC 4G 256MX16 FBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | NAND Flash |
| RoHS: | Details |
| Series: | MT29F |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Organization: | 256 M x 16 |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | NAND Flash |
| Product Type: | NAND Flash |
| other: | 1260 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.053487 oz |
HOT
W29N01HZBINA
Brand:Winbond

MT29F8G08ADADAH4-IT:D TR
Brand:Micron

MT29F8G08ADAFAWP-AAT:F
Brand:Micron
W25N512GVEIGS
Brand:Winbond
S34ML01G300TFI013
Brand:SkyHigh Memory

MT29F2G08ABAEAWP:E TR
Brand:Micron

TH58NVG2S3HTA00
Brand:Kioxia America

MT29F1G08ABAEAH4-AATX:E
Brand:Micron

S34ML02G300TFI000
Brand:SkyHigh Memory
MT29F4G08ABADAWP-AITX:D
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






